Juice Jam - Fruit Crush

Ücretsiz bulmaca ve bilgi oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 150.05 MB
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Panda Games
Bu Şeker Krallığında mutlu bir zanaatkar yolculuğuna sahip olacaksınız! Güzel çiftlikte meyve suyu sevenler gezisine başlayın.

Juice Jam - Fruit Crush, ünlü 3 oyun yap bozudur ve kesinlikle sizi heyecanlandıracak bir oyundur. . Çerezleriniz, Juice Jam 2017'de parçalanmadan önce, lezzetli tatlı bir kekle serpilir. Çiftliğimizde, çilek, portakal, karpuz, yaban mersini vb. hasat edeceksiniz, belki de suyu veya domates sosunu seveceksiniz. Bu Şeker Krallığında mutlu bir zanaatkar yolculuğuna sahip olacaksınız! Güzel çiftlikte meyve suyu sevenler gezisine başlayın, yeni rüya gibi periyi keşfedin! Oynamak kolay ve eğlenceli, ama tamamen ustalaşmak çok zor.

ÖZELLİKLER

- Lezzetli meyve ve renkli grafikler.

- 200'den fazla zorlu seviyeleri ücretsiz.

- İlginç ve zorlayıcı engeller.

- Meyve ve çiçek efekti harika çiçekler.

- Daha uzun zincir, daha yüksek puan.

- Kendi hızınızda oynayın.

- Her zaman ve her yerde oyna!

- Çevrimdışı oynayabileceğiniz oyunlar.

Birçok özellik sunan bu oyunda lezzetli meyveler var. Ve renkli grafikler de hoşunuza gidecek eminiz. Seviye seviye olan bu oyunda ilk seviyeler sizi zorlamazken, ileri ki seviyeler yani ustalaşma kısmı sizi biraz zorlayabilir. 200'den fazla seviye mevcuttur bu oyunda. Zincir ne kadar uzun olursa puanınız o kadar çok olacaktır. Her zaman her yerde oynayabileceğiniz bir oyun. En güzel özelliklerinden biri ise çevrimdışı oynayabilirsiniz.

Juice Jam - Fruit Crush indir